#34 Yes, we can read.
Kartais geriau nežinot - Ir gyvent laimingiau
Anonimas
5342
Zygiukas
5791
At least im not a nigger :D
Zygiukas
5791
#17 :D
Monta
5824
:D
Anonimas
5836
xD nuzude sita xD
Anonimas
5853
Geras prikolas , xzibit veidas cia vietoj ;)
Anonimas
5856
:D
Anonimas
5857
xzibit veidas nuzude, taikliai idetas :D
Anonimas
5857
sita ahuienas ;D
valkata
5857
apsales liko :D:D:D
Anonimas
5857
+5 :) gerulis
Anonimas
5858
ne nu cia mirtis :D
Anonimas
5860
sitas geras xD
Anonimas
5861
xD
Anonimas
5861
sukt tu kaip nori , nejuokinga tai lieka ;))
Anonimas
5861
hayjahuhhyhha Cia taikliai:D
Anonimas
5861
Su gimtadieniu.
Anonimas
5862
Stevie Wonder
Anonimas
5862
Aš nesu tikras, ar čia tas pats asmuo, bet mačiau laidą apie žmogų, kuris buvo aklas nuo gimimo. Nepamenu, kaip susiklostė aplinkybės, bet jis buvo juodaodis, tačiau gyveno baltaodžių rasistų mietely. Ir pats buvo rasistas. Patys suprantat, kad nelabai malonu jam buvo sužinot, jog pats yra juodaodis. Taigi, čia real story. :D
Anonimas
5862
Jonas, jis nesako kad xzibit nigeris, jis ima apskritai, kad as bent jau ne niggeris, nes tipo niggeriu but zema. :D
Anonimas
5862
asdasd
Anonimas
5863
Eeeeeeinaaa naaa , cia tai ziaurus ;D
Anonimas
5863
ROFLCOPTER
Anonimas
5863
ex to the zyyyy x-zibit
jonaslt1
5863
Is kur tada tas aklas zino, kad tas kitas nigger yra nigger?
Anonimas
5863
einana kai ziauru :D :D :D
ledine
5863
+5 ;D
Anonimas
5864
X net pasimete. ;D
Anonimas
5864
Gosh :D
Gusta-Fang
5864
Koks geras;D
Anonimas
5865
;D
fucks
5866
rimtas bajeris :D
Anonimas
5866
cia geras XD
Anonimas
5866
aš bent jau ne nigeris :D
Karolisus
5866
:D WHAAAHAHA :D
|

