#34 Yes, we can read.
Kartais geriau nežinot - Ir gyvent laimingiau
Anonimas
5343
Zygiukas
5793
At least im not a nigger :D
Zygiukas
5793
#17 :D
Monta
5825
:D
Anonimas
5837
xD nuzude sita xD
Anonimas
5855
Geras prikolas , xzibit veidas cia vietoj ;)
Anonimas
5857
:D
Anonimas
5858
xzibit veidas nuzude, taikliai idetas :D
Anonimas
5858
sita ahuienas ;D
valkata
5858
apsales liko :D:D:D
Anonimas
5859
+5 :) gerulis
Anonimas
5860
ne nu cia mirtis :D
Anonimas
5861
sitas geras xD
Anonimas
5862
xD
Anonimas
5862
sukt tu kaip nori , nejuokinga tai lieka ;))
Anonimas
5862
hayjahuhhyhha Cia taikliai:D
Anonimas
5863
Su gimtadieniu.
Anonimas
5863
Stevie Wonder
Anonimas
5863
Aš nesu tikras, ar čia tas pats asmuo, bet mačiau laidą apie žmogų, kuris buvo aklas nuo gimimo. Nepamenu, kaip susiklostė aplinkybės, bet jis buvo juodaodis, tačiau gyveno baltaodžių rasistų mietely. Ir pats buvo rasistas. Patys suprantat, kad nelabai malonu jam buvo sužinot, jog pats yra juodaodis. Taigi, čia real story. :D
Anonimas
5864
Jonas, jis nesako kad xzibit nigeris, jis ima apskritai, kad as bent jau ne niggeris, nes tipo niggeriu but zema. :D
Anonimas
5864
asdasd
Anonimas
5864
Eeeeeeinaaa naaa , cia tai ziaurus ;D
Anonimas
5864
ROFLCOPTER
Anonimas
5864
ex to the zyyyy x-zibit
jonaslt1
5864
Is kur tada tas aklas zino, kad tas kitas nigger yra nigger?
Anonimas
5864
einana kai ziauru :D :D :D
ledine
5864
+5 ;D
Anonimas
5865
X net pasimete. ;D
Anonimas
5866
Gosh :D
Gusta-Fang
5866
Koks geras;D
Anonimas
5866
;D
fucks
5867
rimtas bajeris :D
Anonimas
5867
cia geras XD
Anonimas
5867
aš bent jau ne nigeris :D
Karolisus
5867
:D WHAAAHAHA :D
|

