JEI RŪKAI - Susitaikyk su tuo, kad smirdėsi

2010.09.08 22:51 Hvangha
  • 3
6
JEI RŪKAI







Hvangha 5769    
#1 Smirdėsi nerūkantiems, DURNELI. -_-
#2 Įrašyk tai savo autobiografijoj, o ne demotyvacija.lt komentaruose. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
teisingai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Man tai foto labai patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
anglai smirda lietuviai anglijoje traip pat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
kas neruko smirda oziu :D
Apsiverkit 5769    
Cigarečių dūmai kvepia, durnele!
Grįžti į viršų