gerai cia ;D
|
Anonimas
5755
Anonimas
5755
nerealiai
Anonimas
5756
#6 Ne prie ko cia durnumas, buna kad pakelius sumaisai. Ne karta esu pasidares kava su kefyru.. :/
Anonimas
5756
arba kai isipili vietoj pieno kefyra :D
Anonimas
5757
ZIAURIAI! :D
Anonimas
5757
įsidedi į dubenėlį, ne į bliūdelį :)
Anonimas
5757
bieberis saldytuve pieno turi skolinkites
Kybys
5757
reik i tvarta varyt, o lauke lyja
|

