- Ar manyje Tau kažkas patinka? - - Taip, bet jį jau ištraukiau...

2010.04.24 Inferis
  • 337
27
- Ar manyje Tau kažkas patinka?







gretagreat28 5717    
ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
slykstus tie bernai svarbu ikist nesvarbu kam tai eikit i dreve pakaisiokit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Žiaurus koks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
mmm jio... :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Pritariu abiem ir #22 ir #21
swordz60 5798    
#21 Teisingai. Atsirado čia anglų kalbos "mokėtojai"... Angliškai tikrai yra sakoma boner ant "stovinčio", bet tai yra vartojama tik kasdienėje (neformalioje) kalboje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Fail'ai jus fail'ai, amerikieciai turi zargona, stovinciam peniui - bone, boner.. kokie protingi mat atsirado..
Spameris 5821    
#19 Bybio kaulus turi tik plėšrieji žinduoliai, žmonės neturi, taip kad tikrai fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Bone yra kaulas, o bybis yra raumuo. Taigi Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Vyrai ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
levai.. nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
fu kaip slyksciai skamba...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
:D
Camperis 5852    
geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#11 cia bisky FAIL gaunasi nes tu myli visus bybius kurie pabuvojo pas ja :D nors minty supratau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
+5 ;D
Nuotraukos nėra
lexhus 5879    
I love every bone in your body, especially mine!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
va va, vyrų EGOCENTRIZMAS........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Bahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
:O OMFG ONOZ
Nuotraukos nėra
duce 5898    
sitas geras:Dtaiklus pastebejimas, toks grubokas, tiesmukiskas, uztat, ko ger, ir geras:D
Nuotraukos nėra
cigo 5908    
xD neblogas...
pikc 5908    
#3 lulz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
tai jei patinka tai kam istraukt :D
cloudmaker 5909    
mmm koks vyrukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Good one :D
Grįžti į viršų