ziauru :D
- Ar manyje Tau kažkas patinka? - - Taip, bet jį jau ištraukiau...
gretagreat28
5717
Anonimas
5752
slykstus tie bernai svarbu ikist nesvarbu kam tai eikit i dreve pakaisiokit ;D
Anonimas
5752
Žiaurus koks :D
Anonimas
5772
mmm jio... :))
Anonimas
5784
Pritariu abiem ir #22 ir #21
swordz60
5798
#21 Teisingai. Atsirado čia anglų kalbos "mokėtojai"... Angliškai tikrai yra sakoma boner ant "stovinčio", bet tai yra vartojama tik kasdienėje (neformalioje) kalboje.
Anonimas
5811
Fail'ai jus fail'ai, amerikieciai turi zargona, stovinciam peniui - bone, boner.. kokie protingi mat atsirado..
Spameris
5821
#19 Bybio kaulus turi tik plėšrieji žinduoliai, žmonės neturi, taip kad tikrai fail
Anonimas
5821
Bone yra kaulas, o bybis yra raumuo. Taigi Fail
Anonimas
5825
Vyrai ...
Anonimas
5829
levai.. nesamone
Anonimas
5842
fu kaip slyksciai skamba...
Anonimas
5844
:D
Camperis
5852
geras sitas :D
Anonimas
5864
#11 cia bisky FAIL gaunasi nes tu myli visus bybius kurie pabuvojo pas ja :D nors minty supratau
Anonimas
5864
+5 ;D
lexhus
5879
I love every bone in your body, especially mine!
Anonimas
5882
va va, vyrų EGOCENTRIZMAS........
Anonimas
5891
Bahaha :D
Anonimas
5895
:O OMFG ONOZ
duce
5898
sitas geras:Dtaiklus pastebejimas, toks grubokas, tiesmukiskas, uztat, ko ger, ir geras:D
cigo
5908
xD neblogas...
pikc
5908
#3 lulz
Anonimas
5908
geras sitas
Anonimas
5908
tai jei patinka tai kam istraukt :D
cloudmaker
5909
mmm koks vyrukas :D
Anonimas
5910
Good one :D
|

