- Ar manyje Tau kažkas patinka? - - Taip, bet jį jau ištraukiau...

2010.04.24 Inferis
  • 337
27
- Ar manyje Tau kažkas patinka?







gretagreat28 5713    
ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
slykstus tie bernai svarbu ikist nesvarbu kam tai eikit i dreve pakaisiokit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Žiaurus koks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
mmm jio... :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Pritariu abiem ir #22 ir #21
swordz60 5794    
#21 Teisingai. Atsirado čia anglų kalbos "mokėtojai"... Angliškai tikrai yra sakoma boner ant "stovinčio", bet tai yra vartojama tik kasdienėje (neformalioje) kalboje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Fail'ai jus fail'ai, amerikieciai turi zargona, stovinciam peniui - bone, boner.. kokie protingi mat atsirado..
Spameris 5817    
#19 Bybio kaulus turi tik plėšrieji žinduoliai, žmonės neturi, taip kad tikrai fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Bone yra kaulas, o bybis yra raumuo. Taigi Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Vyrai ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
levai.. nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
fu kaip slyksciai skamba...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
:D
Camperis 5848    
geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#11 cia bisky FAIL gaunasi nes tu myli visus bybius kurie pabuvojo pas ja :D nors minty supratau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
+5 ;D
Nuotraukos nėra
lexhus 5874    
I love every bone in your body, especially mine!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
va va, vyrų EGOCENTRIZMAS........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Bahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
:O OMFG ONOZ
Nuotraukos nėra
duce 5894    
sitas geras:Dtaiklus pastebejimas, toks grubokas, tiesmukiskas, uztat, ko ger, ir geras:D
Nuotraukos nėra
cigo 5904    
xD neblogas...
pikc 5904    
#3 lulz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
tai jei patinka tai kam istraukt :D
cloudmaker 5905    
mmm koks vyrukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Good one :D
Grįžti į viršų