ziauru :D
- Ar manyje Tau kažkas patinka? - - Taip, bet jį jau ištraukiau...
gretagreat28
5714
Anonimas
5748
slykstus tie bernai svarbu ikist nesvarbu kam tai eikit i dreve pakaisiokit ;D
Anonimas
5749
Žiaurus koks :D
Anonimas
5768
mmm jio... :))
Anonimas
5780
Pritariu abiem ir #22 ir #21
swordz60
5794
#21 Teisingai. Atsirado čia anglų kalbos "mokėtojai"... Angliškai tikrai yra sakoma boner ant "stovinčio", bet tai yra vartojama tik kasdienėje (neformalioje) kalboje.
Anonimas
5808
Fail'ai jus fail'ai, amerikieciai turi zargona, stovinciam peniui - bone, boner.. kokie protingi mat atsirado..
Spameris
5817
#19 Bybio kaulus turi tik plėšrieji žinduoliai, žmonės neturi, taip kad tikrai fail
Anonimas
5817
Bone yra kaulas, o bybis yra raumuo. Taigi Fail
Anonimas
5822
Vyrai ...
Anonimas
5825
levai.. nesamone
Anonimas
5838
fu kaip slyksciai skamba...
Anonimas
5841
:D
Camperis
5849
geras sitas :D
Anonimas
5860
#11 cia bisky FAIL gaunasi nes tu myli visus bybius kurie pabuvojo pas ja :D nors minty supratau
Anonimas
5860
+5 ;D
lexhus
5875
I love every bone in your body, especially mine!
Anonimas
5878
va va, vyrų EGOCENTRIZMAS........
Anonimas
5888
Bahaha :D
Anonimas
5891
:O OMFG ONOZ
duce
5895
sitas geras:Dtaiklus pastebejimas, toks grubokas, tiesmukiskas, uztat, ko ger, ir geras:D
cigo
5904
xD neblogas...
pikc
5905
#3 lulz
Anonimas
5905
geras sitas
Anonimas
5905
tai jei patinka tai kam istraukt :D
cloudmaker
5905
mmm koks vyrukas :D
Anonimas
5906
Good one :D
|

