Nesamone!
Daug lengviau yra nusišypsoti - ir pasakyti kad viskas gerai, negu verkti ir paaiškinti dėl ko.
Anonimas
5405
Anonimas
5649
Būtent.
Anonimas
5655
"demotyvacija" ir visiem taip patinka, cia demotyvuoja meluot? Ir isvis mintis nei siokia nei tokia, emociju taip paprastai nesuvaldysi, todel pries kurdami demotyvacijas pagalvokit kokia jusu minties prasme, nes sitos banalybes taaaaaaip atsibodo
Modestele
5655
Nx mano tokia pat demo.....
Anonimas
5655
#8 nx jum visur tik emo, pz atsigaukit, visi zmones yra nusivyle gyvenimu daugiau ar maziau, verkia, gyvena , myli, yra iskaudinami, nori mirti, pz gyventi, buti tiesiog zmogumi, parodyti emocijas reiskia buti emo ? ? ? ?? atsiprasau tada uzsidarykim savyhe nerodykim emociju, bukim lediniai, kuriem ant visko nusispjaut....
Anonimas
5655
Eiline emo demo, susideginkit hahahaha
Lukrecija123
5655
retai kada sugebu paaiškinti kodėl verkiu ir kas yra blogai, todėl tkr geriau nusišypsoti ;p
Anonimas
5655
true true turbut net nemokeciau papasakot jei kas paklaustu kas blogai nes reikia tai isgyventi, todel :D
Anonimas
5655
tiesa
Anonimas
5655
man ne. :)
Mr.Gulbius
5655
Užskaitau :)
Vai2kas
5655
taip.(:
Anonimas
5655
buvo ;)
|

