Jei visi gautų po vieną šūvį - ir paleistų į nekenčiamiausią žmogų. Ar būtum pašautas?

2011.04.17 Inmyshoes
  • 264
65
bang,bang,you,are,dead





: bang, bang, you, are, dead


Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
ko galima taip nekest ,kad sitaip padaryt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5207    
O tai ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Manau kad aš gauciau nemažiau 5 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Buciaw ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Aisku buciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Gyva likciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
po to koks likciau manes nieks nelaidotu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
net susimąsčiau. ;D bet manau , kad ir man pareitų. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
ir ne viena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Butinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
as tai tiktai buciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Gauciau;]
Kira 5545    
Pasautu kone visi pazystami :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
susitarciau :D
Nuotraukos nėra
sasafeda 5545    
nemanau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
buciau kokius 5 kartus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#24 Ataik, ataik D;
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
du kartus i galva xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
nko neliktu visai, kiek zmoniu tiek ir kulku. be to, vien kulkos saudyt neuztenka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Dar ir kaip būčiau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Net nežinau :D Greičiausiai,kad ne (think)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
nzn.:D aj gauciau ciuj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Negaučio nei vienos, tai kadangi negaučiau nei vienos, tai kulkų limitas būtų pas mane būtų neribojamas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
nuotauka tai FAIL :D
guli tutele nuo sautuvo sratinio, o vyras pistoleta turi :D nebent "12 gauge pistol" :D
MagicianGirl116 5546    
Gal... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
2 sykius pasautu
TopaZ 5546    
#38 :D
Spameris 5546    
Aš iškart būčiau suvarpytas visų demotyvacija.lt vartotojų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
#34 Like :))) Aš irgi :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
na nezinau, manau ne, bet jug nezinau kas nekence manes...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Gaučiau tiek, kad net neitų suskaičiuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Buciau kulkom suvarpiotas, kaip olandiskas suris. Kurva, reik geresniam zmonem but :D
Inmyshoes 5546    
#30 viena kulka daugiau ar mažiau... ką dbr :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Nebūčiau . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Nieks nesako, kad pataikytu.
G6___ 5546    
Demotyvacijos autorius tai tikrai būtų sušaudytas už savo durnas demotyvacijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
mokytoju buciau susaudytas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Emo save šaudytų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
istaskytu mane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Abejoju, bet visko gali but :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
tichinciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
I mane nieks nesautu. Ne todel, kad mane visi megsta, o todel, kad visiems ant manes px. Forever alone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
as likciau gyvas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Gal nieks nepamena, bet toks jau kazkada buvo
Cereal_Girl 5546    
Nemanau... :)
gretagreat28 5546    
žymes --> geras filmas "bang bang your dead" :D
gretagreat28 5546    
neee :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Joo ir ne viena :D
Onizuka 5546    
manes nepasautu, nes as pats nusisauciau...
povilasq 5546    
ir kur ble sitas buvo? o gi cia pat...
(50-65)
Grįžti į viršų