#12 jo......
Komentatoriai - Jie visada teisūs!
Anonimas
4924
Anonimas
5064
OMG, tikrai nebūčiau to sugalvojes...#12
Anonimas
5494
#12 pydaras ir siulpejas, pedobear
Anonimas
5516
Savikritiškumas :)
snus
5768
Teisybe nugali ;D
Anonimas
5790
#7 No shit sherlock ?
Anonimas
5810
pz ant bajerio uzrase zmogus ir patikejo... nu is kur tiek naivumo?
Anonimas
5810
Vis tiek, rašoma atskirai, taigi, jūs VIS TIEK nesate protingi. :)
Anonimas
5811
#4 Džiugu matyti tokį savikritišką žmogų. Kad toks ir Kubilius būtų...
Anonimas
5811
Vistiek #4 dolbajobas buvo yra ir liks
Anonimas
5811
#2 Nemaza siaip pirmas idejau ir nepatvirtino. Siaip tai jokio skirtumo :D
Anonimas
5811
#1 irgi i demotyvacija reik det :D koks tau skirtumas idejo tavo ar kito ? demesio maza ?
Anonimas
5811
Tokia pat demo buvau idejas nepatvirtino. Gaidziai adminai.
|

