Tie narkotikai...

2011.02.04 Jolka1233
  • 312
13
Tie narkotikai...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
tumbacka paziurek idejimo data ^^
Fanatikeee 5571    
:D
Teenagor 5616    
:/
Nuotraukos nėra
Tumba4ka 5616    
Nuotraukos nėra
zcarrier 5617    
autorius mldc : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Arba jus idiotai arba as oer daug protingas,nejaugi nesimato,demotyvacija yra tame,kad pradejus vartoti narkotikus greit kojas pakratysi,o mesti bus labai sunku,beveik neimanoma,o kaciuko fotos,tik kad jum gerbiamas ziurove ant veido atsirastu sypsena.. padarykit savo ka nors uzuot kritikave ir sudais mete visus kitus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Demotivuoja vartoti narkotikus. Kas neaišku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Demotivacija tokia, kad nekisk nosies i batus, bo isvers labiau nei hera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Demotyvacija tokia kad pabandziu poto sunku pasakyti ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
debilizmas.. kur cia demotyvacija ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
:D
Grįžti į viršų