Būna būna. :D
Tas kvailas jausmas - Kai išėjęs iš namų, nebeprisimeni, ar užrakinai duris, ar ne
Anonimas
5531
stupidthings
5610
#24 cia tai geras (y) XD
Anonimas
5705
#24 tau matyt jau kasdienybe, bice :)
Anonimas
5705
tas kvailas jausmas, kai kas trecia demotyvacija lygiai tokia pat, tik foto kitokia...
Anonimas
5705
#24 :D
Anonimas
5705
kvailas jausmas tada,kai paperdi ir supranti kad apsisikai
Moniikqte
5705
Visada tai buna :D
Anonimas
5705
Būna. Dažnai.:D Vėliau tenka grįžti namo, o pasirodo jos būna užrakintos :D
Anonimas
5706
Tuoj prasides demotivacijos kaip pvz...Mm tas jausmas kaj kenti kenti ir nusisiki...
Anonimas
5706
Nervuoja kai taip buna! :D
Anonimas
5707
#18 xD #16 pats bukas , nieko jis nesupranta :D
Anonimas
5707
xa. no17 katik pavadino 17 mama buka
Anonimas
5707
tai vadinama bukumu
Anonimas
5707
cia mano mamai tinka;D
Anonimas
5707
puse kelio i mokykla nuejus prisiminaiu syryt, nx nejau.. bet keistas jausmas jaudulys
Anonimas
5707
#13 čia jau man kiekvieną kartą taip:D
Anonimas
5707
pzdc ce dar px, o jej patikrines pora kartu wistiek galwoji kad neuzrakinaj wa ce taj kwailas jausmas
bbaxas
5707
zjbs, lygiai tokia pat buvau ymetes ir nieks nepatvirtino
Anonimas
5707
Duru spyna demotivuoja, daugiau minciu nera.
Anonimas
5707
ka cia demotyvuoja?
gretagreat28
5707
nu!
Anonimas
5707
linksmiau buna kai uztrenkes duris sumastai pagalvoti ar raktus pasiemei :D
shypt
5707
Aha... :D
Anonimas
5707
automatiskai uzrakini, o paskui neatsimeni :)
Anonimas
5707
joo,dažnai taip būna :D
Brigita
5707
Ne kvailume esmė, tiesiog apie tai daug negalvoji ir pasimiršta :D
Anonimas
5708
tai turbut jus kvaili, kad nesuprantat ka padaret pries 2min ;s
Anonimas
5708
tiesa ir 99% buna, kad uzrakinu. ;/
Anonimas
5708
grynai nervina tas mane rytais :D
|

