supermans
LIETUVOS RINKTINĖ - nes jie mums jau čempionai
RYBA
5727
Anonimas
5761
kleiza SUPER;D***
Anonimas
5761
#21 VAT BŪTENT. :D
Anonimas
5761
POCIUUUUUUUUUS
Anonimas
5762
Juozuka pamirsot ;/
Anonimas
5762
Patvirtinta tik šiuo laiku!
Anonimas
5762
#23 sukurta gal, bet pasižiūrėk kada įkelta.
Anonimas
5762
ši demo sukurta, kai dar nebuvom laimėję broznos ar net nebuvom pradėję žaisti, ji turėtų būti truputį kitaip suprantama
Anonimas
5762
slamstas. autoriau, pasigooglink ka reiskia demotyvacija
Anonimas
5762
Stipriai demotyvuoja ir kerta per paširdžius.
Anonimas
5762
eiline nesmamoninga demo kurva perpist tau kurejau reik ir snuki atidauzyt
Anonimas
5762
Jasaitis <3
Anonimas
5762
#6 visiškai pritariu. reikia puslapio pavadinimą keisti, nes demotyvacijų dabar mažiausiai sukuria. Pilna visokių nesamonių apie emo life ir krepšinį.
Anonimas
5762
javtokas bitchface'ina biški :D
Anonimas
5762
#10 :D geri tie jo plaukai. :))
Anonimas
5762
aciukrepsininkams.balsas.lt/
Anonimas
5762
visi jie kieciausi :), nzn kaip jum bet man neatrode kad turkija verta finalo :/
Anonimas
5763
Kleiza kiečiausias :D
Anonimas
5763
#8 tu nepawydek jam plauku.cj pats plikas tai ir rasai.
Ex02r
5763
na cia jau sis tas, bet jau zodziai kokie yra, o ne kaip "aaaaaaaaa laimejom"
Anonimas
5763
JASAITI, APSISKUSK. :(
zopaTM
5763
AČIŪ!!!!!!! VISUS SU PERGALE!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5763
Ne nu pizda.. ajsku suprantama visi dziaugiasi, as irgi kas be ko, bet kokia cia demo? tikras loxas/vaikas ikeles sia demo, ir modai kurie patvirtina demo irgi tokie patis..
Spameris
5763
AČIŪ! : )
Anonimas
5763
Tariu didelį AČIŪ!!!!!!
Anonimas
5763
Kalnietis šnd gerai atrodė, kai su skirtingais batais vaikščiojo pabaigoj ;D
Anonimas
5763
kokie visi belekokie tose foto ;D
Anonimas
5763
tikrai taip (Y)
|

