O pas ką - ne taip?

2011.03.20 14:02 Justytik
  • 6
5
O pas ką







CRONUS 5576    
#4 Prie ko čia kabelinė ir anteninė? Kartais instrukcijas paskaityk. Dar distancinių nebūdavo kai jau galėjai kokį nori kanalą ant kokio nori numerio pasidaryt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
pas mane ne taip, kabelinė, o ne anteninė gi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
taip :D jau nuo senų laikų, kad pirmas - LTV, antras - LNK, trecias -TV3, ketvirtas - BTV :D
Nuotraukos nėra
zuiikutiis 5577    
pas mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
pas mane ne taip
Grįžti į viršų