#6 Na ir nieko protingo nepasakei :)
Už kiek tu - pardavinėtum naftą, jeigu turėtum išlaikyti bent dvylika žmonų?
XciclonX
5273
Anonimas
5273
cia ne nuo ju priklauso, o nuo opec...
Anonimas
5274
#4 Pakopino komentara duchelis ;D
Kira
5274
#4 Tai arabai tas zmonas turi aprupint ir t.t. Ko tik tos zmonos ten neturi. Prisimenu pasakojo, kad sutuoktuviu proga gauna X metru ilgio auksine grandine. Tai ryte pries iseidama moteris susirenka visus savo auksinius dirbinius ir tesiog susideda visa tai i ta savo suknia ar ka ten ir vaiksto visa diena, nes jeigu tas jos vyras sugalvos issiskirt su ja, tai moteris negali pasiimt nieko is namu. Ir todel visus aukso dirbinius su savimi nesiojasi. Tai isivaizduokit tuos auksinius daiktus parduoda ir dar savo nama pasistato. O zmonas pardavinet tai brangiau negu nafta :)
XciclonX
5274
Žmonas pardavinėčiau, o ne naftą
Anonimas
5274
Su tiek naftos ir 50 zmonu galima tureti, ale tiek vardu turbut neisimintu :D Vadintu numeriais ^^ Ale kiek arabiuku prisidarytu!!
Anonimas
5274
#1 kai tiek naftos turi, gali ir 20 žmonų turėt. Ne problema :D
Anonimas
5274
nereikejo tiek prisidirbt
|

