-2valanda nakties,o tu vis dar nemiegi. - -Nafig man miegoti,jeigu visvien neatsibusiu laiminga.

2011.02.22 22:49 Kaciukas
  • 4
1
-2valanda nakties,o tu vis dar nemiegi.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Verkiančių vaikų gauja
Grįžti į viršų