kas geria KEFYRA - tas zino KEP YRA

2010.08.08 Karamba
  • 41
21
kep, yra,kefyras







Nuotraukos nėra
Anonimas 4846    
Ateina žematis pas suvalkietį į parduotuvę ir sako:
Kapyra
Nu gerai yra
Nu kaipyra
Nu gerai yra
NU kapyra
NU aš tau sakau, gerai yra
Žemaitis susinervina ir sako
Nu rūgšto pieno durnas pardavėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5073    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Kiauras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
cia tas geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Pavarot
raganus 5797    
:D tik vietoj KEP reikejo KAP :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
lame
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Kaip tam anekdote..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
dangtelis gėrimui iš kitos pusės tik kažkaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
pavadinimas "zaloji" nor bevei visas pienas iš juodmargių karvių :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
-o - gudvon
Dariukas 5799    
Yea!!!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#4 Ogi žaloji. Būna žalmargės karvės, tavo žiniai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
prajuokino.:D
Turbosraige 5799    
Kokie matyti zmogai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Žaloji? Ne Žalioji? Kaip ištrint trintuką?
acid 5799    
:D
gerulis :D
gretagreat28 5799    
vis tiek gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
turi būti Kapyra :D
Grįžti į viršų