Nemušk žmogaus su akiniais, - Mušk su beisbolo lazda..

2010.07.17 Karole
  • 3
18
Nemušk žmogaus su akiniais,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
Well.. Aš šitą mintį supratau kitaip. Manau daugelis suprato, kad visus daužyt reikia su lazdą. Kaip tik ne. Mušti tuos kurie vaikšto su lazda :).
RYBA 5734    
#17 būtent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
blet istrink galva su tokiais prikolais vps nejuokinga paveiksliukas krc neatitinka vps
Jurginelis 5818    
Zodziu zaismas..
Auriss 5822    
Autore tj vps debilitike........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
gorkiaus bajeris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
kas per shudina demotyvacija? blemba smurta propaguoja ir tiek, trikinkit!!
EdD 5824    
#12 Simai, tu rimtai lochas? Neuzpisa visu demo komentuot? Iseik i lauka gal ar ir ten be manes tave visi duchina?
Karole 5825    
#6 15metu tipo achujelnas nes musa visus? kazkoks neisaukletas tinkamai neuzauga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Ir foto čia visai netinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
nesąmonė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
nejuokingas man sitas prikolas buvo ir tada kai akiniu nenesiojau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Dieve, žmonės šitame puslapyje pradėjo talpinti nebejuokingus o graudžius dalykus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
beda ta kad db kiekviena merga su akiniais (puse nuo saules slepiasi, puse nuo baisaus veido savo) o vat dar ir taip yra, kad pazystu ackarika viena, kuriam db yr 15 o pizdina 16 17 18 19 metu ciuvus be problemu. tjp kad nestumk nx valkata tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
"Nemusk zyduko su akiniais,musk su lazda"
Senas anekdotas taip turejo skambet.
Karole 5825    
ka tu man vapse aiskini. profesorius blem atsirado...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
nu bet jau paveiksliuka tai visai netinkama parinkai... bajeris pats geriau isvis skamba be jokio paveiksliuko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
nesamone kažkokia.
Grįžti į viršų