siu uzgaveniu nebus nes nera sniego ir nera nieko ko is kiemo varyti :D
Per 2011 užgavėnes - Gal truputį ir persistengėm.
Anonimas
5277
Giedriax
5278
nuo šiol užgavIEnės vadinasi, ar čia tik IE reklama? :D
Geras_Iksas
5278
:D www.demotyvacija.lt/from-Geras_Iksas/approved/zinot-ka-1496990.html
Anonimas
5278
Ne truputi...
|

