Tarpgalaktinis "menininkas"

2011.09.26 23:31 KebabasHO
  • 7
2
Tarpgalaktinis "menininkas"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
Galima būtų ką nors gražesnio nupiešti, o ne b*bius. O idėja tikrai gera. Gal iš platesnio matymo taško būtų dar geriau.
zvp 5386    
Tokie menininkai galėtų, vietoj sienos, savo kaktą naudot.
Grįžti į viršų