Gyvenimas kaip motociklas - Stumti sunku, o palikti tai gaila...
|
Gyvenimas kaip motociklas - Stumti sunku, o palikti tai gaila...
|
tai uzkurk ir vaziuok , nebus sunku ir bus malonu ;)
Supranti, būna momentų, kai nenori motociklas užsikurti :)
#1GTX - Nesupratai minties.. ;]