Jei išsisukinėju nuo bučinio.. - Nereiškia, kad jo nenoriu. Tiesiog laukiu tinkamos akimirkos.

2010.12.12 20:45 Kinas
  • 15
4
Jei išsisukinėju nuo bučinio..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
o jeigu tikrai nenori,tai ka daryt?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
ishsisuk nuo bucinio neishsisuksi nuo kumscio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
arba tikrai nenoriu ;?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
=] Taip ir turi buti :)
Grįžti į viršų