o kas rizikavo dar niekad negere :)
Nesekmių baimė - daro svajonių išsipildymą neįmanomu... |
Nesekmių baimė - daro svajonių išsipildymą neįmanomu...
Anonimas
5682
o kas rizikavo dar niekad negere :)
Anonimas
5768
kas nerizikuoja tas negeria sampes. tas pats nu
Anonimas
5791
kas per sudas? :D
Gusta-Fang
5793
Jeigu svajoji, iskart stenkis igivendinti ta svajone. Nes veliau apniks abejones, baimes.. Ir taip liksi nieko nepeses..
Anonimas
5793
dx reklameriai!!
|