o dejimai pritupus ir siaip dejimai is tritaskio zonos
Prašau!!! - Jei žaisi, tai tik be tritaškių!
Anonimas
5075
Anonimas
5199
Nebus tritaškiu nebus ir pergalės :D
Anonimas
5242
Tritaskiai - smagiausia dalis :)
Anonimas
5751
Bobos des is virsaus ;D
Anonimas
5798
Nuo lentutes. ;D
gretagreat28
5798
Ir yra! ;D
Anonimas
5798
cia taip visi giriasi kas kiek toliau gali ;D
Anonimas
5799
O kodėl vyrai, jei myža, tj viską aplinkuj? ; DDD
Anonimas
5800
#17 Gal atšoktų ? :D
Anonimas
5800
#6 :D
FreeDom
5800
Norėčiau tokio tūliko :D
Anonimas
5801
#16 ;D
Anonimas
5801
11# Netaip, cia kases tuoletas, tai reiskia "SIKIMAS IS VIRSAUS"!!!
Anonimas
5801
#16 ;D
Anonimas
5801
nuo lenteles kazin kaip :D
Anonimas
5801
Jei taip butu parduotuviu tuoletuose wisi i tribunas metytu
Anonimas
5801
kam uzmest? alley upa ? :)
Anonimas
5801
Cia pas kiekviena tikra lietuvi toks turetu stoveti :D
Anonimas
5801
cia jau moteru, valytoju darbas blokuoti(ar pataisyti metimus) koks skirtumas :D
Prodiger
5801
Kas išdrįs blokuot metimą?
Senttel
5801
Dėjimas iš viršaus! :D
leetuviis
5801
#9 mandagumo truputi nepakenktu tau :)
Anonimas
5801
Duokit kalnapilio "Meducio" bonka as jum bl visas sienas nusiksiu
Anonimas
5801
belekokia krc ;D
povilasq
5801
galiu per visą aikštelės ilgį pavaryt :p
Anonimas
5801
#5 Soki sikna atkise ir nusileides sauni rudi i tulika :D
Anonimas
5801
idomu kaip su slam dunk
Caras
5801
jau zjb :D
Anonimas
5801
is po krepsio :D
Anonimas
5802
Mano svajone!
Anonimas
5802
unreal geras
|

