Norvegija - Gal jau pats laikas į Europos Sąjungą?

2010.08.17 18:43 Klevukas
  • 4
9
Norvegija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
jie neparduos savo tautiškumo - savęs kaip kad padarėme męs.
JIE YRA NEPRIKLAUSOMA VALSTYBĖ, o kaip manote ar męs esame LAISVI? manau daugybė Lietuvių nesupranta žodžio LAISVĖ sąvokos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
hvorfor nordmenn bør bli med? de er så bra nå
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
gera demo ,o komentarai tai dar geresni.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
kam jai į tą ES, visko turi juk.
Klevukas 5789    
#1 kause tu! as svedijos labui! Kad taip daugiau nebebutu! Durna pele tu...
OoS 5789    
Burundukai jūs blt, esmę demo pagaukit ;D
Othelo 5789    
Pasifailinai cia... :D
Adidas. 5789    
#1 Teisingai ;D
Lariz 5789    
Trink sita demotyvacija ir eik mokintis europos zemelapio ten tik svedija jokios norvegijos nera
Grįžti į viršų