As taipat juos myliu :D jie man patinka nes jie geriausi draugai broliai :*
|
Anonimas
5438
zvp
5449
Eik juos mylėt kur nors kitur
Anonimas
5449
4, ko cia dar bieberi kisi, tas geriausias yra. o del situ man nei silta nei salta. dievinkit nedievinkit.
Anonimas
5449
neaiskink.
JancukasR
5449
ne nu. cia net ne mainstream'o žvaigždutės, kaip Justinas Byberis, bet matosi, kad nesusivokusios gyvenime paauglės ir tokius dar Dievina.
Anonimas
5449
ei kurva
Anonimas
5449
Jedward
|

