as juos labai myliu - ir su kiekviena diena vis labiau

2011.07.26 11:02 Kojaskauda
  • 10
8
jedward, patys, geriausi, goda_




© google.lt



Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
As taipat juos myliu :D jie man patinka nes jie geriausi draugai broliai :*
zvp 5449    
Eik juos mylėt kur nors kitur
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
4, ko cia dar bieberi kisi, tas geriausias yra. o del situ man nei silta nei salta. dievinkit nedievinkit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
neaiskink.
Nuotraukos nėra
JancukasR 5449    
ne nu. cia net ne mainstream'o žvaigždutės, kaip Justinas Byberis, bet matosi, kad nesusivokusios gyvenime paauglės ir tokius dar Dievina.
Nuotraukos nėra
Kojaskauda 5449    
#2 Kaip shauksi, taip atsilieps ;*****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
ei kurva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
Jedward
Grįžti į viršų