Kaip įsivaizduoji save - tarybiniais laikais

2013.03.28 Kolukietis
  • 21
4
Kaip įsivaizduoji save







Nuotraukos nėra
destr11 4833    
nu jooo :) sovietmeciu turet masina galedavai buti per kelis namus ar po rajona kieciausias (no sarcasm) nes masinai reikejo turet leidima turet, o ir nevisada gausi leidima, o ir masinu gamykla tarkim lietuvoj gal buvo 1-2 per visa lietuva :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4833    
#2 Mano senelis turėjo dvi volgas ir dar daugiau pinigų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4834    
mano senelis turejo volga ir daug pinigu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4834    
volga? jo, tarybiniais laikais getiausiu atveju su dviraciu butum, o ne volga :D
Grįžti į viršų