#3 Dar beširdžiais vadinami realistai, kurie nežiūri į gyvenimą per rožinius arba pilkus akinius.
Nepykite ant BEŠIRDŽIŲ žmonių... - Tiesiog vieną kartą jie jautė per daug...
Anonimas
4997
Anonimas
4997
dazniausiai besirdziai buna tie kurie viska gauna dykai
Geras_Iksas
4998
slabakai. tie kurie pyksta.
Anonimas
4998
kaip graziai pasakyta :/ ...
|

