Sava chebra visada liks sava. - Kad ir kas benutiktų...

2012.11.06 KristupasGu
  • 35
10
Sava chebra visada liks sava.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4974    
is tu kas nesedi tai po bizki skirstosi keliai, kas i svecias salis kas vedybiniam gyvenimui, bet vistiek rysys yra tikrai ir jai Dievulis duos tai ir liks tas rysys
KristupasGu 4979    
Pas ka kaip cia jau jusu problemos. Vadinasi pas mane kitaip ;].
Nuotraukos nėra
Anonimas 4979    
O vėliau pabaigsi mokyklą, ir išsivaikščios savais keliais tavo chebra
Nuotraukos nėra
Anonimas 4979    
Geriau keli artimi draugai, nei kažkokia gyvulių chebra
Nuotraukos nėra
Anonimas 4979    
uspiso jau kuris laikas tokios pacios demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4979    
#4 kam tie draugai jie niekam nereikalingi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4980    
#1 Ir pana tavę paliks, liksi be chebros, verksi ir smaukysi kampe del to, kad neturi draugų ir mergos
Nuotraukos nėra
Anonimas 4980    
As gejus
Nuotraukos nėra
Anonimas 4980    
chebros tipo,geria alu tik visi tie vyresni,bet man patinka viena kaimyne
Nuotraukos nėra
Anonimas 4980    
Ai kam ta chebra, geriau susirast pana ir but tik su ja.
Grįžti į viršų