Eh, - Būtų gerai jei mokytojas būtų taip lengva suvartyt

2011.03.09 Kubush
  • 260
12
Eh,




© funnyjunk



Nuotraukos nėra
Anonimas 4787    
Kartą bandėm. Atsakė, kad mokinių daugiau nei mokytojų ;D
mirazas 5503    
sėsk 1, o testą atnešiu rytoj! Va taip ir baigiasi diskusija apie namų darbus :)
Rendolfas 5503    
Reikės išmėgint :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
geras bajeris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
troll face israiskingiausias ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#5. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#4 nebeik tu cia gal kol nebus bent 16 metu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
galit isverst sita chata?
Teenagor 5590    
taip ir sutvarkau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Negražu taip.. Bet argumentuota taikliai:-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Svajuko drambliones
Grįžti į viršų