Kartą bandėm. Atsakė, kad mokinių daugiau nei mokytojų ;D
Eh, - Būtų gerai jei mokytojas būtų taip lengva suvartyt
Anonimas
4784
mirazas
5500
sėsk 1, o testą atnešiu rytoj! Va taip ir baigiasi diskusija apie namų darbus :)
Rendolfas
5500
Reikės išmėgint :)))
Anonimas
5584
#2 ;D
Anonimas
5586
geras bajeris :D
Anonimas
5587
troll face israiskingiausias ;D
Anonimas
5587
#5. :D
Anonimas
5587
#4 nebeik tu cia gal kol nebus bent 16 metu
Anonimas
5587
galit isverst sita chata?
Teenagor
5587
taip ir sutvarkau.
Anonimas
5587
Negražu taip.. Bet argumentuota taikliai:-)
Anonimas
5587
Svajuko drambliones
|

