Eh, - Būtų gerai jei mokytojas būtų taip lengva suvartyt

2011.03.09 Kubush
  • 260
12
Eh,




© funnyjunk



Nuotraukos nėra
Anonimas 4784    
Kartą bandėm. Atsakė, kad mokinių daugiau nei mokytojų ;D
mirazas 5500    
sėsk 1, o testą atnešiu rytoj! Va taip ir baigiasi diskusija apie namų darbus :)
Rendolfas 5500    
Reikės išmėgint :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
geras bajeris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
troll face israiskingiausias ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#5. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#4 nebeik tu cia gal kol nebus bent 16 metu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
galit isverst sita chata?
Teenagor 5587    
taip ir sutvarkau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Negražu taip.. Bet argumentuota taikliai:-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Svajuko drambliones
Grįžti į viršų