zymes :D
"Geriau likime draugais." - Lengviausias būdas pasakyti, kad nieko niekada nebus.
Anonimas
5630
Anonimas
5631
Nėra nieko neįmanomo
Anonimas
5634
ZYMOS
Anonimas
5634
Jei išsiskiriant su gyvenimo meile ji Tau pasako: "Mes galime likti draugais" tai tas pats,kai mirus tavo šuniui mama pasakytų "Tu gali jį pasilikti"
Anonimas
5634
Nu jop tavju mat nors kableli butum uzdejes pries "kad"...
Anonimas
5634
#4 :D:D:D:D
gretagreat28
5634
pries "kad" turi but kablelis :)
Anonimas
5634
uzpisot jau delioti sitas sudinas nesamones i sita puslapi ... woj woj woj mane palike bachuras tai dabar eisiu pridesiu 5890143 sudinu demo apie ta pati suda ... krc eikit morku pagriauzt
Anonimas
5634
joptvaimata
Anonimas
5634
KRČ vos ne kiekviena savaite tokia demo buna , su beveik tokaiias pat zodziais . jei neturit origanalumo tai gal nedekit visokių šudų. AČIŪ;*
Anonimas
5634
"Tu man labai patinki, bet eik tu nx.." :D
Anonimas
5634
shudovacija
vartotojasf
5634
emodemotyvacija
Anonimas
5634
Tai pats blogiausias sakinys:D
|

