zymes :D
"Geriau likime draugais." - Lengviausias būdas pasakyti, kad nieko niekada nebus.
Anonimas
5628
Anonimas
5630
Nėra nieko neįmanomo
Anonimas
5632
ZYMOS
Anonimas
5632
Jei išsiskiriant su gyvenimo meile ji Tau pasako: "Mes galime likti draugais" tai tas pats,kai mirus tavo šuniui mama pasakytų "Tu gali jį pasilikti"
Anonimas
5632
Nu jop tavju mat nors kableli butum uzdejes pries "kad"...
Anonimas
5632
#4 :D:D:D:D
gretagreat28
5632
pries "kad" turi but kablelis :)
Anonimas
5632
uzpisot jau delioti sitas sudinas nesamones i sita puslapi ... woj woj woj mane palike bachuras tai dabar eisiu pridesiu 5890143 sudinu demo apie ta pati suda ... krc eikit morku pagriauzt
Anonimas
5632
joptvaimata
Anonimas
5632
KRČ vos ne kiekviena savaite tokia demo buna , su beveik tokaiias pat zodziais . jei neturit origanalumo tai gal nedekit visokių šudų. AČIŪ;*
Anonimas
5632
"Tu man labai patinki, bet eik tu nx.." :D
Anonimas
5633
shudovacija
vartotojasf
5633
emodemotyvacija
Anonimas
5633
Tai pats blogiausias sakinys:D
|

