Tiesa
Klasėje visada būna kažkoks debilas - kuris primena mokytojai apie namų darbus
Benediktas Petrusevicius
5121
Anonimas
5144
tai cia tu tas melvinas #45 ane?
Anonimas
5215
Kita diena melvinas neatejo i mokykla...
Anonimas
5231
faktas
Anonimas
5327
Suprantu ta ciuva kuris pasake. Jeigu tu vakar sedejai 3 valandas kalei o kita diena net niekas neprsimene
Anonimas
5368
Zemesnese klasese toks dalykas tikrai knisa, bet kai nori ismokt tai pats reikalauji, kad patikrintu...
Anonimas
5533
Pas mus tokiu nera net mokykloj kurie primintu nd xD
Anonimas
5554
Troll face :P
Anonimas
5632
kodel pabaigoje visada zmogelis atrodo kaip ateivis
Anonimas
5633
#39 Fuck you Melvin
Anonimas
5633
Tačiau dažniausiai klasėje būna 10+ debilų, kurie tų namų darbų nedaro piktybiškai ir už dvejetus kaltina mokytojus bei tuos, kurie primena xD
Anonimas
5633
blogiausia kai visa klase tokia iskyrus , visa
Anonimas
5633
tokius idijotu kuo anksciau reikia atskirti nuo mokytis noro turinciu mokiniu, jie tik stabdo ju progresa.
Chloras
5633
Turbūt pirmas dalykas, kurį padaryčiau išėjęs iš klasės, tai nužudyčiau Melviną.
Pasalunas
5633
www.demotyvacija.lt/salna-1324539.html
edvinuuukaszz
5633
#31 susidegink mazvaiki
Anonimas
5633
#31 penktokas gal? :)
mybestwish
5633
#31 kaip man neatsirado laiko atlikti namu darbus? Toliau manau supratai pats 10-tukininkas mat -_-
Anonimas
5633
Kas nors galit isvers 1 paveiksliuko teksta? :D Is anglu turiu 10 bet NIFIGA nesupratau :D
anonimas
5633
#27 tai galetu po pamokos paimt ir paduot mokytojai :D
Anonimas
5633
joooo
Anonimas
5634
visur tokių būna...
Anonimas
5634
na, reikia suprast ir ta "debila", kuris primena mokytojai, jeigu jis pats ilgai sedejo, dare ta darba, tai kodel jis negali gaut ivertinimo vien todel, kad keletas ziopliu darbo nepadare ir nori prasisukt?
Anonimas
5634
:D Fuck.... that was good :D
Anonimas
5634
Sprendziant is zymiu, tai de.. oj shudovacijos autoriui pienas dar nuo lupu nenudziuvo, o apie bytas jau sapnuoja..
Anonimas
5634
#4 Esu vis dar mokykloj ,bet nezyziu kaip sudo gabalas (tu)
Anonimas
5634
As ne debile.
KatKol
5634
ant lauzo toki
Anonimas
5634
no troll pls :)
Spameris
5634
Nebūna šiais laikais.
anonimas
5634
pradinei mokykloi tokiam klasiokui nekas buvo su tokiais "priminimais"
Anonimas
5634
tupiausias demo...
Anonimas
5634
o kam isvis sakyt apie namu darbus? pvz as visada padarau bet vistiek niekad neuzsimenu del nd, juk durnai kazkaip atrodo primint mokytojai apie nd :D :D jei jai reik pati lai prisimena
Anonimas
5634
Tokie atvejai motyvuoja daryt namų darbus, o ne verkt ir mušt tuos kurie padarė ir norėjo gauti savo darbo įvertinimą.
Anonimas
5634
klasej visada yra toks de*b*i*l*as kuris nepadaro namu darbu.
Anonimas
5634
Happy?
Anonimas
5634
14# Ryzas.
Anonimas
5634
...O po pamoku pusny guli kraujuotas.
Anonimas
5634
#4 gerai cia :D
Anonimas
5634
#8 ble krw pats/pati turbut is sakai
Anonimas
5634
true true :D
Anonimas
5634
Gal ir jo. bet demo tai 0.000000000000000000000 ;(((((((((((((
Cutekitty
5634
tikrai atsiranda tokių debilų.
Anonimas
5634
#4 Respect :D
Anonimas
5634
#3 kaiptik prigavai, bet cia ne i tema
Anonimas
5634
#2 buvai mokykloj?buvai! irgi zyzei? zyzei!!.... tai neissipisinek dabar.....
Anonimas
5634
smaukot?
Anonimas
5635
vaikai, kada jus suprasit kad mokykla ne darbas konclagery...
Anonimas
5635
Buvo... Nebėra...>:)
|

