Klasėje visada būna kažkoks debilas - kuris primena mokytojai apie namų darbus

2011.01.20 Kubush
  • 448
49
su, bytom, uzdauzysiu, kas, taip, stukacina







Benediktas Petrusevicius
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
tai cia tu tas melvinas #45 ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
Kita diena melvinas neatejo i mokykla...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
faktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
Suprantu ta ciuva kuris pasake. Jeigu tu vakar sedejai 3 valandas kalei o kita diena net niekas neprsimene
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
Zemesnese klasese toks dalykas tikrai knisa, bet kai nori ismokt tai pats reikalauji, kad patikrintu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Pas mus tokiu nera net mokykloj kurie primintu nd xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Troll face :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
kodel pabaigoje visada zmogelis atrodo kaip ateivis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#39 Fuck you Melvin
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Tačiau dažniausiai klasėje būna 10+ debilų, kurie tų namų darbų nedaro piktybiškai ir už dvejetus kaltina mokytojus bei tuos, kurie primena xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
blogiausia kai visa klase tokia iskyrus , visa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
tokius idijotu kuo anksciau reikia atskirti nuo mokytis noro turinciu mokiniu, jie tik stabdo ju progresa.
Chloras 5633    
Turbūt pirmas dalykas, kurį padaryčiau išėjęs iš klasės, tai nužudyčiau Melviną.
edvinuuukaszz 5633    
#31 susidegink mazvaiki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#31 penktokas gal? :)
Nuotraukos nėra
mybestwish 5633    
#31 kaip man neatsirado laiko atlikti namu darbus? Toliau manau supratai pats 10-tukininkas mat -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Kas nors galit isvers 1 paveiksliuko teksta? :D Is anglu turiu 10 bet NIFIGA nesupratau :D
anonimas 5633    
#27 tai galetu po pamokos paimt ir paduot mokytojai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
joooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
visur tokių būna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
na, reikia suprast ir ta "debila", kuris primena mokytojai, jeigu jis pats ilgai sedejo, dare ta darba, tai kodel jis negali gaut ivertinimo vien todel, kad keletas ziopliu darbo nepadare ir nori prasisukt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
:D Fuck.... that was good :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Sprendziant is zymiu, tai de.. oj shudovacijos autoriui pienas dar nuo lupu nenudziuvo, o apie bytas jau sapnuoja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#4 Esu vis dar mokykloj ,bet nezyziu kaip sudo gabalas (tu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
As ne debile.
KatKol 5634    
ant lauzo toki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
no troll pls :)
Spameris 5634    
Nebūna šiais laikais.
anonimas 5634    
pradinei mokykloi tokiam klasiokui nekas buvo su tokiais "priminimais"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
tupiausias demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
o kam isvis sakyt apie namu darbus? pvz as visada padarau bet vistiek niekad neuzsimenu del nd, juk durnai kazkaip atrodo primint mokytojai apie nd :D :D jei jai reik pati lai prisimena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Tokie atvejai motyvuoja daryt namų darbus, o ne verkt ir mušt tuos kurie padarė ir norėjo gauti savo darbo įvertinimą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
klasej visada yra toks de*b*i*l*as kuris nepadaro namu darbu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Happy?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
14# Ryzas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
...O po pamoku pusny guli kraujuotas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#4 gerai cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#8 ble krw pats/pati turbut is sakai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
true true :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Gal ir jo. bet demo tai 0.000000000000000000000 ;(((((((((((((
Cutekitty 5634    
tikrai atsiranda tokių debilų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#4 Respect :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#3 kaiptik prigavai, bet cia ne i tema
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#2 buvai mokykloj?buvai! irgi zyzei? zyzei!!.... tai neissipisinek dabar.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
smaukot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
vaikai, kada jus suprasit kad mokykla ne darbas konclagery...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Buvo... Nebėra...>:)
Grįžti į viršų