Kodėl tas X toks degradas, - kad pastoviai turiu jį rasti?

2010.12.07 Kubush
  • 212
48
Kodėl tas X toks degradas,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
Pagal vieto x1=-1; x2=6;
Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
Vijeto teorema : X1*x2=C, x1+x2=-B stai ir visa matematika..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
#45 Matematikas atsirado...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5305    
b(kvadratu)-4*a*c , x,1, = -b+-saknis is D\2*a
Nuotraukos nėra
Anonimas 5362    
Kam tas diskriminantas, vieto formule daug lengviau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
to 29, koks dar 5klases :D 9 klasej pradeda mokytis diskriminanta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
o dieve, ir visi ima rodyti, kokie jie matot sumanus, kad issprendzia kvadratine lygti. CIA DEMOTYVACIJA, o ne uzduotis, asilai jus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Elementari diskriminanto lygtis. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
ax2*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
beje formulė a12+bx+c lygu 0
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
mes tokius sprendžiam db per matke ir pagal taisykles tiesiog reikia parašyt:
a 1
b 5
c -6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
jei jus 5 klasej tokius moketes - tai jus vunderkindai. cia 9 klases paprastas uzdavinys, kuri dauguma issprende, bet esme ne tame.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#35 Siaip cia x gaunasi dvi reiksmes :D Bet juokingas sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
x=1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#29 medali tau dabar gal iteikt ? 5 klases uzdavinis cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#31 Guoste, tu geriau nelisk prie matematikos is viso ! :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
koks skirtumas jums visiems kas kaip skaičiuoja? nori tegul skaičiuoja kaip ori, kaip jiem atrodo gerai. juk komentarai tam ir skirti kad pasireikšti. ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
iš kur jūs ble gaunat x=6 ?? ;D
pagal mano skaičiavimus x=1 ir x=5 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
kiek dar vaikų pasigirs išmokė primityvias matematines formules?
Nuotraukos nėra
hariukas 5681    
x=-6 x=1, proto bokštai :)
D=25+24=49
x1= (-5-7)/2=-6
x2=(-5+7)/2=1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
vienas x=1 , kitas x=6
Nuotraukos nėra
Marcius555 5681    
x=6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
x=1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
autorius degradas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
gyvenimo nuskriaustieji kuria tokias demotyvacijas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#6 Gerai išsprendei, šaunuolis ;D
Nuotraukos nėra
qwez 5681    
#20 O diew pasigyre, apsiverk dar, 8 klasej metinis 8, tai yra kuo didziuotis, kad net ne.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#8 x'o skaiciavimo esme yra ne tame, ar tu panaudosi tai gyvenime ar ne. Apskritai manau is matematikos mazai ka galima panaudot gyveninime, jos esme yra lavinti logini mastyma, kad neuzaugtu zmones dundukai... O siaip tai atsipalaiduokit, zmones, gincijates del tokiu nesamoniu, nors cia paprasciausias pokstas ir mano nuomone net labai vykes :) peace!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
as devintokas ir 8 isvede man 8 klasej ir vistiek nemoku sitokios isprest :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#2 vieto teorema naudoji ir porą sekundžių užtrunki ir viskas... kam taip išsidirbinėt...
rubic69 5681    
#2 .... Ir dar nickas "Myliu matematiką" :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Oho kokie jus protingi mokat diskriminanta rasti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
a=1
b=-5
c=-6 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
oH Diskriminantas ;))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#11 Siaip Anlijoje prestiziniame universitete mokausi tavo ziniai ir tikrai neketinu ateityje dezuciu lankstyti :) man asmeniskai neteko tokiu kvailu ideju daryti, kaip skaiciuoti kiek ko galiu isleisti per x'a.. Zinok turiu ir savu alternatyvu. Tiesiog esme tame, kad vaikai iesko sprendinio paciame paveiksliuke.. Naudokit ta savo matematika buityje, man neskauda, tiesiog kiekvienoje tokio tipo demotyvacijoje visada atsiras profesoriu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#7 Nieks savo kietumo nerodė ir niekuom nesigyrė. :) Tiesiog jei jau sprendžia, tai tegu sprendžia teisingai, o ne rodo "beleką".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Apgailetinis jus esat , spresdami ta devintoku ar desimtoku lygti .
Cia esme idejoje , o ne sprendime supistam degradai jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#8 O tavo darbas kartais ne kartono dezutes lankstyt kokiam fabrike? Klausiu, nes paprastai zmones pakankamai daznai "X'u" iesko. Pvz. skaiciuodami kiek kisenej turi banknotu ir kiek gali isleist.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
rimtai prajuokino :D o jūs baikit čia spręsti tą lygtį, ką bandot įrodyti? Kad mokat? Ok, eikit į mokyklą, gaukit dešimtukus, laimingai gyvenkit :* :D
tiurbokvadro 5681    
"Visu antra absoliuciai, kartoju ABSOLIUCIAI jokios naudos sito sudo zinojimas netures jusu ateiciai"
trollface.jpg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Visi cia bandantys sprestio lygti ir visiskai atsilupe individai. Visu pirma visiskai nusispjaut visiems koks cia sprendimas. Visu antra absoliuciai, kartoju ABSOLIUCIAI jokios naudos sito sudo zinojimas netures jusu ateiciai. Visada sestokeliai dazniausiai cia megsta pasireksti, ko ismoko grize is matematikos pamokos.. :) Pathetic.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
kvadratinę lygtį gali išspręsti,tik diskriminantas visagalis ;D
-
#6 koks tu kietas ane?? ;D net 8-okas išspęstų tą lygtį,bet tu turbūt kvailesnis ir 8-oką,nes sugebi girtis tuom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#2 Haha matematikas :D Failas :D sąlygą išmok persirašyti :D
x^2 + 5x - 6 = 0
D= 25+24=49
x1= (-5+7) : 2 = 1
x2= (-5-7) : 2 = -6

Persiskaičiuok pats :D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Vijeto teorema :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#3 jau ka ka bet diskriminantus sprendziu desimtukui :D o visa kita tj nk gero :D
Nuotraukos nėra
z.f.7 5681    
Myliu matematika , nepaprasciau diskriminantu skaiciuot? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
x2 - 5x - 6 = 0
x2 - 6x + x - 6= 0
x(x-6) + 1(x-6)=0
(x+1)(x-6)= 0
Ats.: x = -1; x = 6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Same here :D
Grįžti į viršų