Požiūris - O kurį renkiesi tu?

2011.01.21 Kubush
  • 370
48
Požiūris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4942    
teenager
Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
American!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5113    
muslim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
Rebel ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
GARBHGL BAARGHL.
Nuotraukos nėra
misispisis 5611    
Teenager. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
JESUSSSSS :pppp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
i choose zombie
Nuotraukos nėra
nunezinau5666 5630    
I choose teenager
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
An emo guy thinks he should break the glass and cut his veins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#37 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
A mazochist thinks that he should break the glass and try to satisfy hiimself.
A sadist thinks he should break the glass and give pain to somebody.
A gay thinks he should run, because a not normal sadist might be watching him and accidentally spot a glass, which he will use it insurge the glass up in his ass then break it.
Pixel 5635    
Meth addict.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
oborigenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Optimistas, paauglys, Jezus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Aš zombis, paauglys ir optimistas XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
dievas man patiko labiausia :D jis tuo paciu ir labai didelis optimistas jei mano kad jo teiginys issipildys.
IKILLYOU 5636    
ZOMBIEEEEEE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
renkuosi paugly;D man nerupi ta susikta stikline;D
shumbulumbu 5636    
#16 O scrolinant aukštyn jos didėja!
Paplokit man dabar už tai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
As renkuosi inzinieriu ir manau, kad stikline yra perdidele tokiam vandens kiekiu :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
ach tie stereotipai...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
O as manau, kad stikline pusiau pilna ar pusiau tuscia priklauso nuo to kokia ji buvo pries tai. Jei buvo pilna ir liko puse - pusiau tuscia. Jei buvo tuscia, o dabar ji nebetusica - pusiau pilna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
zombis :D
aveiish 5636    
paskutinis ;";D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Paskutinis ir teenager :D
keyer 5636    
boooring. I usually choose case "Other"
siuo atveju butu "Rakstis siknoj" - elipses stiklinej yra visiskai neproporcingos, apatine dalis jei ten vanduo turetu but tamsesne, jei vynas (jezaus atv.) -Tuo labiau, Toliau, tenager does give a shit. ESPECIALY about what GLASS if full or NOT of. (trust me).
O'Keyer
KatKol 5637    
Teenager
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#20 LOL!
zombie da best
Nuotraukos nėra
kurybingas 5637    
Nolaiferis galvoja, kad stiklinėje yra pats didžiausias pavojus įjungtam procesoriui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
i dont give a fuck about this fucking glass
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
nu tikrai scrolinant zemyn stiklines mazeja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
teenager or zombie.;D
Zewrus 5637    
studentas galvoja kad su tiek vandens bulviu neiskepsi :D
Nuotraukos nėra
-.- 5637    
Zombie ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Teenager.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
eiktu geras koks :D paskutinis FTW :D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
LIKE :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
as pabusiu inzinieriumi, kuris mano, kad stikline dvigubai didesne negu reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#4 aha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
glarbh GARBHGL BAARGHL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Teenager. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Smagus, smagus :D
fisky 5638    
Kai scrollini zemyn demotyvacija stiklines mazeja :D
Nuotraukos nėra
Vito 5638    
Zombie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Blonde ;@@
Grauzikas 5638    
Paskutinį. :D
Grįžti į viršų