Būtent! :D
Vasara - tai laikas, - kai nebežinai, nei mėnesio, nei dienos, nei valandos
MagicianGirl116
5574
Anonimas
5607
Man čia panašiau į vasaros stovyklą :)
zilwis777
5607
Saulė, šitas oras, ir tuzinas mini sijonėlių bulvare mmmmmmmm ;>
ateb
5608
noriuuuuu vasaros
Anonimas
5609
greičiau...
Vendigo
5609
hhaa
aveiish
5610
#35 o dar didesni kvailiai pradės rašyti ''nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa" '' ;]
Anonimas
5611
jo visalaik taip.
Anonimas
5611
nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa"
Anonimas
5611
#5 Sorry,kad taip viskas isejo...Pati po vintofke palindo nx
Lauraq
5612
#5 Cia tikrai ziauru, bet nemirstu :D
Anonimas
5612
#30 , stumi :D
Anonimas
5612
captain obvious...
Anonimas
5612
27#, 29#, gyvi dar?
Anonimas
5612
#5 joo zudantis.. :D :D :D
Anonimas
5613
#5 :D
Anonimas
5613
#5 nužudė :D
Anonimas
5613
Cia tai tiesa ,* Pasiilgau vasaros ,(
miau
5613
man taip per sesija buna :D
Anonimas
5613
blemba kaip pasilgau
Anonimas
5613
suprantu kad nori pasireikst bet tai tas pats kaip tuscia vieta.
Anonimas
5613
Blemba su tokiom demotyvacijom....nostalgija uzeina ziauri..;D
Anonimas
5613
Totaly true
Teenagor
5613
;D
Anonimas
5613
summer, come back my babe!!
Hello
5613
Ar tik ne Ignalina, autoriau?
Anonimas
5613
Nu valandas gal dar kazkiek zinai :D bet kitas tai tikrai kad ne :)
ViliusK
5613
#11 Vo, vo. Geriausias užsiėmimas :D
Anonimas
5613
ubagai telefo neturi ...
Anonimas
5613
Joo
aferisteee
5613
like it
Anonimas
5613
Buuuuuuuuutent xD
Anonimas
5613
tokios nuotraukos primena gerus skrydzius i vandeni :D, mmm kaip as ju pasiilgau.........
Anonimas
5613
#5 Forever Alone ?
Anonimas
5613
Jo... Vasara nerupi kokia tadien buna diena, viskas px. Atsiputes darai ka nori... Kada nori...
NesTaiPaprasta
5613
#7 taip, bet tai jo(jos) prisiminimai. tegul skelbia kur nors facebooke ar susiranda su kuo pakalbeti.
Leezash
5613
#6 yra pliusu to - geri prisiminimai :D
NesTaiPaprasta
5613
ir tai sakai pavasario pradzioj kai minus 20salcio ane? laiku kaip
Anonimas
5613
tu duche nx per vasara mire mano kate
Anonimas
5613
KADA BUS VASARA? Laukiu nesulaukiu (mm) ...kaip laukiu kaip laukiu kaip laukiu!!!
xexe
5613
Kaip laukiu vasaros (mm)
Anonimas
5613
Ir tada tau nerūpi, kad nežinai.
Anonimas
5614
Laika gal ir zinai ;D
|

