Būtent! :D
Vasara - tai laikas, - kai nebežinai, nei mėnesio, nei dienos, nei valandos
MagicianGirl116
5571
Anonimas
5604
Man čia panašiau į vasaros stovyklą :)
zilwis777
5604
Saulė, šitas oras, ir tuzinas mini sijonėlių bulvare mmmmmmmm ;>
ateb
5605
noriuuuuu vasaros
Anonimas
5606
greičiau...
Vendigo
5606
hhaa
aveiish
5607
#35 o dar didesni kvailiai pradės rašyti ''nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa" '' ;]
Anonimas
5608
jo visalaik taip.
Anonimas
5608
nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa"
Anonimas
5608
#5 Sorry,kad taip viskas isejo...Pati po vintofke palindo nx
Lauraq
5609
#5 Cia tikrai ziauru, bet nemirstu :D
Anonimas
5609
#30 , stumi :D
Anonimas
5609
captain obvious...
Anonimas
5609
27#, 29#, gyvi dar?
Anonimas
5609
#5 joo zudantis.. :D :D :D
Anonimas
5610
#5 :D
Anonimas
5610
#5 nužudė :D
Anonimas
5610
Cia tai tiesa ,* Pasiilgau vasaros ,(
miau
5610
man taip per sesija buna :D
Anonimas
5610
blemba kaip pasilgau
Anonimas
5610
suprantu kad nori pasireikst bet tai tas pats kaip tuscia vieta.
Anonimas
5610
Blemba su tokiom demotyvacijom....nostalgija uzeina ziauri..;D
Anonimas
5610
Totaly true
Teenagor
5610
;D
Anonimas
5610
summer, come back my babe!!
Hello
5610
Ar tik ne Ignalina, autoriau?
Anonimas
5610
Nu valandas gal dar kazkiek zinai :D bet kitas tai tikrai kad ne :)
ViliusK
5610
#11 Vo, vo. Geriausias užsiėmimas :D
Anonimas
5610
ubagai telefo neturi ...
Anonimas
5610
Joo
aferisteee
5610
like it
Anonimas
5610
Buuuuuuuuutent xD
Anonimas
5610
tokios nuotraukos primena gerus skrydzius i vandeni :D, mmm kaip as ju pasiilgau.........
Anonimas
5610
#5 Forever Alone ?
Anonimas
5610
Jo... Vasara nerupi kokia tadien buna diena, viskas px. Atsiputes darai ka nori... Kada nori...
NesTaiPaprasta
5610
#7 taip, bet tai jo(jos) prisiminimai. tegul skelbia kur nors facebooke ar susiranda su kuo pakalbeti.
Leezash
5610
#6 yra pliusu to - geri prisiminimai :D
NesTaiPaprasta
5610
ir tai sakai pavasario pradzioj kai minus 20salcio ane? laiku kaip
Anonimas
5610
tu duche nx per vasara mire mano kate
Anonimas
5611
KADA BUS VASARA? Laukiu nesulaukiu (mm) ...kaip laukiu kaip laukiu kaip laukiu!!!
xexe
5611
Kaip laukiu vasaros (mm)
Anonimas
5611
Ir tada tau nerūpi, kad nežinai.
Anonimas
5611
Laika gal ir zinai ;D
|

