Vasara - tai laikas, - kai nebežinai, nei mėnesio, nei dienos, nei valandos

2011.02.13 Kubush
  • 1013
43
Vasara - tai laikas,







MagicianGirl116 5571    
Būtent! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Man čia panašiau į vasaros stovyklą :)
zilwis777 5604    
Saulė, šitas oras, ir tuzinas mini sijonėlių bulvare mmmmmmmm ;>
Nuotraukos nėra
ateb 5605    
noriuuuuu vasaros
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
greičiau...
Vendigo 5606    
hhaa
aveiish 5607    
#35 o dar didesni kvailiai pradės rašyti ''nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa" '' ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
jo visalaik taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#5 Sorry,kad taip viskas isejo...Pati po vintofke palindo nx
Nuotraukos nėra
Lauraq 5609    
#5 Cia tikrai ziauru, bet nemirstu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#30 , stumi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
captain obvious...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
27#, 29#, gyvi dar?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#5 joo zudantis.. :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#5 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#5 nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Cia tai tiesa ,* Pasiilgau vasaros ,(
miau 5610    
man taip per sesija buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
blemba kaip pasilgau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
suprantu kad nori pasireikst bet tai tas pats kaip tuscia vieta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Blemba su tokiom demotyvacijom....nostalgija uzeina ziauri..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Totaly true
Teenagor 5610    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
summer, come back my babe!!
Hello 5610    
Ar tik ne Ignalina, autoriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Nu valandas gal dar kazkiek zinai :D bet kitas tai tikrai kad ne :)
Nuotraukos nėra
ViliusK 5610    
#11 Vo, vo. Geriausias užsiėmimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
ubagai telefo neturi ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Joo
Nuotraukos nėra
aferisteee 5610    
like it
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Buuuuuuuuutent xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
tokios nuotraukos primena gerus skrydzius i vandeni :D, mmm kaip as ju pasiilgau.........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#5 Forever Alone ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Jo... Vasara nerupi kokia tadien buna diena, viskas px. Atsiputes darai ka nori... Kada nori...
NesTaiPaprasta 5610    
#7 taip, bet tai jo(jos) prisiminimai. tegul skelbia kur nors facebooke ar susiranda su kuo pakalbeti.
Leezash 5610    
#6 yra pliusu to - geri prisiminimai :D
NesTaiPaprasta 5610    
ir tai sakai pavasario pradzioj kai minus 20salcio ane? laiku kaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
tu duche nx per vasara mire mano kate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
KADA BUS VASARA? Laukiu nesulaukiu (mm) ...kaip laukiu kaip laukiu kaip laukiu!!!
Nuotraukos nėra
xexe 5611    
Kaip laukiu vasaros (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Ir tada tau nerūpi, kad nežinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Laika gal ir zinai ;D
Grįžti į viršų