Būtent! :D
Vasara - tai laikas, - kai nebežinai, nei mėnesio, nei dienos, nei valandos
MagicianGirl116
5572
Anonimas
5605
Man čia panašiau į vasaros stovyklą :)
zilwis777
5605
Saulė, šitas oras, ir tuzinas mini sijonėlių bulvare mmmmmmmm ;>
ateb
5606
noriuuuuu vasaros
Anonimas
5606
greičiau...
Vendigo
5607
hhaa
aveiish
5608
#35 o dar didesni kvailiai pradės rašyti ''nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa" '' ;]
Anonimas
5609
jo visalaik taip.
Anonimas
5609
nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa"
Anonimas
5609
#5 Sorry,kad taip viskas isejo...Pati po vintofke palindo nx
Lauraq
5609
#5 Cia tikrai ziauru, bet nemirstu :D
Anonimas
5609
#30 , stumi :D
Anonimas
5609
captain obvious...
Anonimas
5610
27#, 29#, gyvi dar?
Anonimas
5610
#5 joo zudantis.. :D :D :D
Anonimas
5610
#5 :D
Anonimas
5611
#5 nužudė :D
Anonimas
5611
Cia tai tiesa ,* Pasiilgau vasaros ,(
miau
5611
man taip per sesija buna :D
Anonimas
5611
blemba kaip pasilgau
Anonimas
5611
suprantu kad nori pasireikst bet tai tas pats kaip tuscia vieta.
Anonimas
5611
Blemba su tokiom demotyvacijom....nostalgija uzeina ziauri..;D
Anonimas
5611
Totaly true
Teenagor
5611
;D
Anonimas
5611
summer, come back my babe!!
Hello
5611
Ar tik ne Ignalina, autoriau?
Anonimas
5611
Nu valandas gal dar kazkiek zinai :D bet kitas tai tikrai kad ne :)
ViliusK
5611
#11 Vo, vo. Geriausias užsiėmimas :D
Anonimas
5611
ubagai telefo neturi ...
Anonimas
5611
Joo
aferisteee
5611
like it
Anonimas
5611
Buuuuuuuuutent xD
Anonimas
5611
tokios nuotraukos primena gerus skrydzius i vandeni :D, mmm kaip as ju pasiilgau.........
Anonimas
5611
#5 Forever Alone ?
Anonimas
5611
Jo... Vasara nerupi kokia tadien buna diena, viskas px. Atsiputes darai ka nori... Kada nori...
NesTaiPaprasta
5611
#7 taip, bet tai jo(jos) prisiminimai. tegul skelbia kur nors facebooke ar susiranda su kuo pakalbeti.
Leezash
5611
#6 yra pliusu to - geri prisiminimai :D
NesTaiPaprasta
5611
ir tai sakai pavasario pradzioj kai minus 20salcio ane? laiku kaip
Anonimas
5611
tu duche nx per vasara mire mano kate
Anonimas
5611
KADA BUS VASARA? Laukiu nesulaukiu (mm) ...kaip laukiu kaip laukiu kaip laukiu!!!
xexe
5611
Kaip laukiu vasaros (mm)
Anonimas
5611
Ir tada tau nerūpi, kad nežinai.
Anonimas
5611
Laika gal ir zinai ;D
|

