BEBRAS
Ar čia.... - Narnija ?
Anonimas
5229
Anonimas
5791
zirafa ce blet vaikai jus nelaimingi
Vyncas2
5806
#20 koks dužęęęs
Anonimas
5817
eikit bomzai jus, cia juru banginis.nieko jus nesuprantat...
dziustinio
5818
kunige,žinok šitas taaaaip demotyvuoja,kad eina šikt ;ooo
Anonimas
5819
#15 durne tu pati tu kiaulyte, tave reik tu gerai isbarskint per visus galus kad smegenys i vieta atsistatytu :D
Anonimas
5819
o, pone bebre! :D
Anonimas
5819
cia gi juru kiaulyte.. neismaneliai jus
Anonimas
5819
:D geras prajuokino :D
Marens
5819
jeigu uodegos nesimato, tai net voveres nebeatpazystat. geografai ..
Anonimas
5819
suslikas cia jus gyvunu zinovai :D
Anonimas
5819
Cute :D
laukinis1990
5819
;D
Anonimas
5820
Koks jum cia bebras, pats toky auginau
kiki17
5820
BRUNDUKAS
Anonimas
5820
liaudis,cia ne bebras isvis.
Anonimas
5820
#4 Rofl rofl. xD
Anonimas
5820
Ponas Berbras
Anonimas
5820
Colgate'o ir Blendamedo reklamas Narnijoj filmuoja? :D
PagaukVeja
5820
#1 pamiršai paminėti kad Colgate reklama ;D
Anonimas
5820
nee, čia blendamed reklama ;D
|

