Anarchistai - XXI a. Bomžai

2010.07.28 01:00 KunigasFTW
  • 6
10
pankus, pyzdint, reikia, visiems







Vyncas2 5807    
#7 Tu skirk amžius: D
Ir šiaip, Anarchistas, nebūtinai pankas :)
Mana 5811    
#7 Sovietmeciu pankai taip atrode.Dabartiniai pankai labiau issiskiria savo isvaizda
Turbosraige 5811    
Spalvotieji.
KunigasFTW 5811    
pankai ir yra anrchistai. lol.
varna 5811    
cia pankai.......prie ko cia bomzai??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
anarchistai lol ;D
cucu 5811    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
anarchistai yra kieti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
čia ne anarchistai... čia pankai ar šiaip kažkokie...
Grįžti į viršų