Anarchistai - XXI a. Bomžai

2010.07.28 01:00 KunigasFTW
  • 6
10
pankus, pyzdint, reikia, visiems







Vyncas2 5805    
#7 Tu skirk amžius: D
Ir šiaip, Anarchistas, nebūtinai pankas :)
Mana 5809    
#7 Sovietmeciu pankai taip atrode.Dabartiniai pankai labiau issiskiria savo isvaizda
Turbosraige 5810    
Spalvotieji.
KunigasFTW 5810    
pankai ir yra anrchistai. lol.
varna 5810    
cia pankai.......prie ko cia bomzai??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
anarchistai lol ;D
cucu 5810    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
anarchistai yra kieti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
čia ne anarchistai... čia pankai ar šiaip kažkokie...
Grįžti į viršų