Anarchistai - XXI a. Bomžai

2010.07.28 01:00 KunigasFTW
  • 6
10
pankus, pyzdint, reikia, visiems







Vyncas2 5804    
#7 Tu skirk amžius: D
Ir šiaip, Anarchistas, nebūtinai pankas :)
Mana 5808    
#7 Sovietmeciu pankai taip atrode.Dabartiniai pankai labiau issiskiria savo isvaizda
Turbosraige 5808    
Spalvotieji.
KunigasFTW 5808    
pankai ir yra anrchistai. lol.
varna 5808    
cia pankai.......prie ko cia bomzai??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
anarchistai lol ;D
cucu 5808    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
anarchistai yra kieti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
čia ne anarchistai... čia pankai ar šiaip kažkokie...
Grįžti į viršų