Matosi, kad demotyvaciją darė niekada nevedęs žmogus.
Pesimistas - Tai vedęs optimistas
Anonimas
5761
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
OOO, B A R B IE!
Anonimas
5762
Čia anglijos lietuvis....
Anonimas
5762
B A R B I E R A B A R B I E
Anonimas
5762
Panašus į mano chemijos mokytoją :D
Anonimas
5762
Nu neblogaj neblogaj, bet manau atgal nebesizwalgysiu niekad :-D
Anonimas
5762
Tokiu atveju savo subjektyvią nemotyvuotą nuomonę pasilaikyk sau. Galėsi išsireikšt, kai vesi.
Anonimas
5762
o autorius vedes?
|

