Tas gyvenimas fermoje...

2011.03.15 Leezash
  • 543
25
ferma,gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5152    
k*rva urodai kaimieciai isizeide po tokios demo, eikit dabar pakukciokit y kampa prie laukinio tuliko bl*t, staigiai nx !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5154    
Sita demo gali buti juokinga tik kokiam 8 metu vaikui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
iš 10psl. komentarų ~20žodžių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Facebukiniai stopudovai atsilupę, iš bet ko žvengia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Lipk nx nuo traktoriaus greitai! :D :D :D
belieber 5575    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Man juokinga, kad jum juokingas toks vulgarumas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#12 pritarui jie pamato belekokia gera negera ir privaro achuien tu smil'u
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
girdejai ble???!! ;D
aaaa taskausi iki dabar.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Nelogiška... Sakinys nėra garsas. FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
patinkaa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
o koks jums nx skirtumas, kopinta nekopinta ta demo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
graudus tie facebookiniai neturi ka ppasakyt isskyrus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
as nesuprantu is ko cia tiek juoko feisbukiniam, zvengu bbz kiek priraso, o ciuju net nenusisypso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#4 Cia ne demo, o isverstas juokingas paveiksliukas, kuri autorius nezinojo kur ikisti, tai sugalvojo pora zodziu prirasyt kad skaitytusi demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
;D
Teenagor 5582    
geras :D. +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
facebooko komentaruose DDDDDDDDDDD konkursas
Nuotraukos nėra
obuolys 5582    
blogiausia, kad zmones negali sukurti savo demo, o perdirba uzsienietiskas :(((
Rokelisc 5582    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Nesvarbu fermoj ar kaime svarbu yra gera demotyvacija x DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
petriukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
gal ne fermoje o kaime?
rossoneri 5582    
muuuu!! :D bl ce gers bajeris :D
Grįžti į viršų