#5 grynai...
Žmonės, kurie nieko neturi - Priverčia susimąstyti, kiek mes turime daug.
Sweetlybunny
5414
Anonimas
5416
no shit sherlock! Tai kaip "vanduo - šlapias"
Anonimas
5418
O tas senis turi humoro jausma :D
Anonimas
5418
tokiu demo kasdien patvirtina tik kitais zodziai, apie negrus ar dar kaip, kiek galima
Spartasaurus
5418
#2 kazin ar jam px , gal jis negeria alaus kaip tu
Anonimas
5418
too much is not enough...
Anonimas
5418
px jam ko tu linki, geriau duok jam 5lt ant bonkos
Spartasaurus
5418
Linkiu sveikatos tam zmogui
|

