Gaila. Po 20 mokyklos gyvavimo metų atsirado šikpopieris. Toks vaizdas kad 20 metų mokiniai valėsi matematikos sąsiuviniais ar dar kuo nors. O po mėnėsio jau vėl nebebuvo. Atseit naudojamas ne pagal paskirtį. Baltupiuose tokių dalykų dažnai atsitinka :D
|
Anonimas
5652
Anonimas
5667
Data kampe gi yra žlibiai jūs.
Anonimas
5667
kad jau senai as sita nuotrauka dariau ;D
Anonimas
5670
neuzkliuvo, as ir pats buvau sitos mokyklos mokinys :) tiesiog, neateina juk direktorius ar kokia mokytoja ir nenumusa tu kriaukliu. O kai pamatau tokius komentarus kaip #7, tai biski piktumas paema >:|
Edgaarss
5670
Mariau ir kuo tau tie mokiniai uzkliuvo?
Anonimas
5670
turetu but komentaras "Baltupiu vidurine. Kokie mokiniai, tokia ir mokykla"
Anonimas
5672
h! as sugalvojau fotkint ;D reikejo anksciau demo padaryt ;D
Anonimas
5672
h! as sugalvojau fotkint ;D reikejo anksciau demo padaryt ;D
Anonimas
5672
istate istate, cia ziurejau dar anais metais gale lyg :D
Anonimas
5672
#4 jaika kraukles sugebejo istatit
Anonimas
5672
Dar vis taip ir yra ciuju ;D
Anonimas
5672
Šikit į kriaukles (y)
Anonimas
5672
Ir kam sikt ant mokyklos ?
|

