dabar klausymai yra duosi ar neduosi xD
Užteks to ''Myli,nemyli'' - Gal tiesiog imk ir paklausk?
Anonimas
5395
Vendigo
5603
haha
Anonimas
5604
#4 Sakai? nors gal #2 ir teisus, kompleksu neturiu, tad man nesunku tiesei svesiai paklaust ar pasakyt
gabutemiau
5604
patarimus lengvai duodam,o patys jais niekada nepasinaudotumem..
Anonimas
5604
#1 "Geriau padaryti klaidą ir po to gailėtis, negu gailėtis, kad jos nepadarei."
Anonimas
5604
lengva kai neturi kompleksų..
Anonimas
5633
Blt lengva būtu
|

