Nes tik lietuviai - moka taip profesionaliai "laužtis" į automobilius.
|
Nes tik lietuviai - moka taip profesionaliai "laužtis" į automobilius.
|
p.s nebusiu lietuvis jei dx neisvadinsiu :)
Lietuviai
moka lauztis i automobilius