Nes tik lietuviai - moka taip profesionaliai "laužtis" į automobilius.

2010.07.15 Lockdown
  • 36
17
lietuviai,vagys,lauztis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#1 vat butent. Ten tokius ir dek o ne cia :)
p.s nebusiu lietuvis jei dx neisvadinsiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
ko jus ce stumet zjbs demotyvacija prajokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
tai kad tas autorius pats rusas krw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
nes tik rusai moka taip "profesonaliai" varyti ant lietuviu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Jus rasyt mokat? Jei ne angliskai, tai bent lietuviskai be klaidu ismokit.
Nuotraukos nėra
Lockdown 5823    
#11 Fuck you beatch (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
lops tas autors kazkoks gaidziuks yra trbt atsilikes nuo visuomenes, biski neten patalpinai smarve tu krw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Kur irodymai,kad lietuviai?Autoriu i krematoriuma!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
NX kabinejeties?zjbs yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
krw nemokat demotivaciju kurt . Turejo but :
Lietuviai
moka lauztis i automobilius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
krw jus svetainiu nemaisykit.. kiekviena turi savo paskirti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#4. Nu bet ne ten ikelei.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
ir vėl tas "tik lietuviai"...
Nuotraukos nėra
Lockdown 5825    
vardas123> sorry, bet ne is ten (: tiesiog taip parasiau, o fotkinau vakar ir vakare ikeliau, juoka sukele toks vaizdas, tai su kitais pasidalinau
Modestas. 5825    
tai kad tikrai lietuvej gerai moka pyzdint masinas ;D cia vienas fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
nu ne ten pataike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
is millionreasonswhy....com
Grįžti į viršų