Turi "Nokia"? - Turėk ir sveikatos draudimą!

2013.12.20 LuMaJoHa
  • 40
13
sveikatos, draudimas,nokia, 3310,telefono, vibracija,kojos, luzis







Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
Ko jūs iPhone gerbėjai panikuojat? Čia tik nuotrauka iPhone įmesta, bet lygina šiuolaikinius telefonus su senu geru Nokia 3310.
(Na bent jau aš taip supratau..)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
turiu nokia ir ka? Geras telefonas. Turiu ir iPhone 5s. Bet nokia patogesnė operacinė, geresnis per testus čytint, nes mažas. tai jei neiperkat naujos nokios, ir išvis manot, kad nokia tik 3310 modeli gamina, tai ir neprimeskit kietu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
Nokia3310-traumatologu siaubas
Nuotraukos nėra
Negalibuti 4565    
#9 Fanboy detected.
XXYYXX 4566    
#3 #2 Jūs gyvenime bent matėt tą iPhone'ą? Jau pradeda erzint, kai žmonės įpirkt negali ir nusišneka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4566    
o todėl, kad nauji modelai zjbs, uz i phonus geresni#5
Emma11956 4566    
#1 Imčiau iPhone, parduočiau, o tada nusipirkčiau kokį gerą Samsungą (pvz galaxy s3 arba s4) IR nokia 3310 :D
Emma11956 4566    
#5 Dėl to, kad nokia 3310, o ne kažkoks naujesnis modelis yra nesunaikinamas ginklas su kuriuo galima namus griauti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4567    
idomu kodel cia lyginama nokia3310 o ne naujesnis modeli su iphounu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4567    
tu gal norejai parasyt samsunga ar iphouna? nes del nokejos jokiu problemu negirdet
Nuotraukos nėra
Anonimas 4567    
apple, iphoną imčiau, bet tam, kad parduot.
Nuotraukos nėra
Negalibuti 4567    
#1 3310
Nuotraukos nėra
Anonimas 4567    
tai cia tipo iphone sudas ir geriau nokia 3310 ? siulytu iphone 5s arba 3310 kuri imtumet?
Grįžti į viršų